м. Київ, вул. Пирогівський шлях 34В      sales@import-office.com.ua       +38 (044) 461-96-86      +38 (044) 461-96-87

Компанія «Імпорт-офіс Україна»

 м Київ, вул. Пирогівський шлях 34В
   +38 (044) 461-96-86
   +38 (044) 461-96-87


   Головна    Новини    Підсумки виставки "Світ Канцелярії 2019"

Підсумки виставки "Світ Канцелярії 2019"

3-6 квітня 2019 року компанія «Імпорт-офіс Україна» взяла участь в щорічній виставці Мир Канцеляріі`19, єдиною виставці в світі українського канцелярського ринку.
Під час виставки відвідувачі знайомилися з асортиментом продукції компанії, а також фотографувалися з роботами Максом і Маріо. Дні виставки пролетіли в приємній атмосфері зустрічей і переговорів з існуючими та новими клієнтами.

На стенді компанії «Імпорт-офіс Україна» була представлена ??продукція торгових марок Buromax, Buroclean, Zibi, Maped, Uni, Niveus, Ballet, а також встановлено сенсорний екран, представник компанії знайомив відвідувачів з інтерфейсом і можливостями В2В порталу (http: // io -opt.com/).
Компанія «Імпорт-офіс» стежить за тенденціями ринку, завдяки цьому компанія перебуває на одній хвилі як з клієнтами, так і з споживачами. Стійка ТМ ZiBi з клеєм для слайм викликала фурор серед відвідувачів стенду. Адже яскраві слайм подобаються не тільки дітям, дорослі із задоволенням використовують їх як антистрес.
Варто відзначити інтерес до нової колекції ділових блокнотів ТМ Buromax, стильним помічникам для вирішення повсякденних бізнес завдань. Також відвідувачі ознайомилися із зразками майбутньої колекції щоденників 2020.

В цьому році компанія "Імпорт-офіс Україна" в рамках виставки Світ Канцелярії провела ряд презентацій про продукцію та торгові марки компанії.
Презентації проводилися 4 і 5 квітня, бренд - менеджери компанії "Імпорт-офіс Україна" і представники іноземних компаній MAPED і MONDI підготували інформацію, яка необхідна власникам бізнесу для успішної співпраці і продажів.

Олена Задонцева, бренд-менеджер ТМ ZiBi, розповіла про нові напрямки розвитку торгової марки.
Приємним сюрпризом для гостей став виступ представника компанії MAPED, П'єра Лучини, з презентацією на тему «Європейський досвід в канцелярських товарах», а представник компанії Mondi познайомив гостей з асортиментом папери Niveus, яка доступна для замовлення на порталі В2В порталі (http: // io -opt.com/), зробив акцент на перевагах папери цієї торгової марки та її унікальні характеристики.
Владислав Шолев, бренд-менеджер ТМ Buromax представив гостям дві презентації «Нові серії ТМ Buromax» і «Колекція щоденників 2020».
Бренд-менеджер ТМ Buroclean Ігор Вовченко виступив з презентацією «Buroclean - розширення бізнесу. Презентація нового асортименту ».
Стенд компанії «Імпорт-офіс Україна» мав успіх серед відвідувачів і клієнтів, кожен учасник отримав масу приємних емоцій завдяки професіоналізму співробітників компанії і чудесним помічникам - роботам Максу і Маріо.

Компанія «Імпорт-офіс Україна» - це не просто постачальник канцелярських товарів. Це відмінний діловий партнер і постачальник бізнес пропозицій для розвитку бізнесу.