м. Київ, вул. Пирогівський шлях 34В      sales@import-office.com.ua       +38 (044) 461-96-86      +38 (044) 461-96-87

Компанія «Імпорт-офіс Україна»

 м Київ, вул. Пирогівський шлях 34В
   +38 (044) 461-96-86
   +38 (044) 461-96-87


   Головна    Торгові марки

TM BUROCLEAN - власна ТМ компанії Імпорт-Офіс Україна. Створена і зареєстрована в Україні в 2015 році.
TM BUROCLEAN - Спеціалізований бренд товарів для прибирання, комплексне рішення чистоти.

Основна місія: Комплексна пропозиція асортименту побутової хімії і господарської групи в середньому і недорогому цінових сегментах нашим Партнерам для задоволення потреб покупців в якісному продукті.

При створенні ТМ BUROCLEAN компанія «Імпорт-Офіс Україна» визначила для себе важливе завдання: об'єднати в рамках однієї торгової марки максимально широкий та збалансований асортимент товарів для прибирання в різних цінових категоріях для задоволення потреб найширшої аудиторії споживачів.

Тому варто приділити увагу структурі і переваг ТМ Buroclean.

1. Широкий асортимент. В асортименті передбачено три серії товарів в різних цінових сегментах:

Серія EcoStandart - «швидка допомога у прибиранні» - найдоступніші і найнеобхідніші товари. Призначені для економних покупців, для яких доступна ціна - головний критерій вибору господарських товарів.

Серія EuroStandart - «офісний стандарт» - середній рівень цін при гідній якості. Комплексне асортиментну пропозицію дозволяє задовольнити потреби в прибиранні офісних приміщень, домогосподарств, HoReCa і тд.

Серія Concentrat - «новий підхід до прибирання». Тільки високоякісні та професійні продукти, які поєднують в собі високу ефективність у використанні та економлять бюджет. Краще рішення для тих, хто знає розуміється на чистоті!

2. Нові ринки збуту. З продукцією ТМ Buroclean у Вас є можливість освоїти нові перспективні ринки збуту «суміжні з ринками канцелярських товарів» такі як:
• HoReCa (готелі, ресторани, бари, кафе)
• Виробництва (заводи, фабрики)
• Підприємства харчової промисловості
• Підприємства громадського харчування, фаст-фуди

3. Мобільність і наявність. Ми забезпечимо наявність на складі і оперативне виконання об'ємних замовлень! Більшість товарів виробляються в Україні, тому ми економимо час на доставку. Завдяки широкій та ефективній мережі дистрибуції - доставка товарів може здійснюється в різні регіони України.

4. Гарантія якості. На усі товари є дозвільні документи і санітарно-гігієнічні висновки. Це значно полегшує процедуру участі в тендерах.

5. Ефективна логістика - зручність роботи для Партнерів. Ми надаємо можливість замовляти в одному місці і отримувати з одного доставкою як канцтовари, так і всю необхідну побутову хімію і господарські товари. Таким чином у Партнера з'являється можливість економити на логістиці, а також значно спрощуються бізнес-процеси.

Включаючи ТМ Buroclean в свій асортимент, Ви отримуєте надійного Партнера для розширення і масштабування свого бізнесу!